• info@sevgimagazasi.org
  • 0 216 545 84 59
  • 0530 330 8887

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşku ile kutladık

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşku ile kutladık

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşku ile kutladık

Atatürk'ün önderliğinde 23 Nisan 1920 tarihinde meclisin açılışıyla başlayan  "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 90. yılında çocuklara 2. kez Sevgi Mağazası’nda oyuncak dağıtıldı.  Bu etkinliğe katılan Sevgi Mağazası Gönüllüsü sanatçılar da çocuklara oyuncak dağıtarak hem mutlu ettiler, hem de mutlu oldular. 


Bu yılda Çocuk bayramında Sevgi Mağazası oyuncak dağıttı.


İhtiyaç sahiplerine; ücretsiz olarak kıyafet, ayakkabı, kitap, kırtasiye malzemesi, oyuncak ve kuru gıda dağıtmak için 2002 yılında kurulan Sevgi Mağazası'nın, 1000 çocuğa 1000 oyuncak kampanyasının 4'cüsü Sevgi Mağazası’nda 24 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirildi.


Sevgi Mağazası’nda çocuklara oyuncakları bizzat kendi elleriyle dağıtan sanatçılar bu organizasyonun çok güzel olduğunu ve yardım yapmanın kendilerini de mutlu ettiğini belirttiler.


Burak Kut, çocuk için oyuncak en güzel bayramBurak Kut, böyle güzel yardımlaşmaların içinde her zaman yer almak istediğini belirtirken çocuk bayramında çocukları oyuncakla sevindirmenin bayramın anlamına daha bir güzellik kattığını dile getirdi.


Meyra, kendi oyuncaklarını dağıttı. Başarılı sanatçı Meyra kendisinin çok sevdiği oyuncaklarını getirerek çocuklara dağıttı. 4’üncü kez düzenlenen kampanyaya, Burak Kut, Meyra dışında Ahmet Selçuk İlkan, Ersen ve Dadaşlar, Selami Şahin, Aşkın Tuna, Betül Demir, Zeliha Sunal gibi sanatçı dostlarımız da bizzat katılarak destek verdiler ve duydukları mutluluklarını dile getirdiler. 

SEVGİ MAĞAZASI, “Burada her şey SEVGİ ile”

Fotoğrafları görmek için tıklayınız.

E-Bülten üyeliği için