• info@sevgimagazasi.org
  • 0 216 545 84 59
  • 0530 330 8887

Çağan Bebek Göz Ameliyatı Oldu

Çağan Bebek Göz Ameliyatı Oldu

Çağan Bebek Göz Ameliyatı Oldu

16 günlük iken iki gözünde katarakt tespit edilen Çağan bebek 30 günlük olunca ilk göz operasyonunu geçirdi. Tam her şey yoluna girdi diye düşünen ailesi 11 aylık olunca Çağan’daki glokom rahatsızlığını fark etti ve 1 yaşında ikinci operasyonu da yaptırdı. 

Ancak göz tansiyonu problemi yaşayan Çağan’ın acilen tekrar operasyon geçirmesi gerektiği aksi takdir de tümüyle görme yeteneğini kaybedeceği bilgisi Derneğimize iletildi. İzmir’de bir devlet okulunda öğretmen olarak görev yapan babasının ekonomik durumu ne yazık ki yapılacak operasyonun maddi yükünü karşılamaya yetmiyordu.Dernek olarak Çağan için İstanbul Cerrahi Hastanesi yetkilileri ile görüştük ve yaklaşık 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişen ameliyat ücreti 3.450.00 TL ye yapıldı ve isminin açıklanmasını istemeyen bir bağışçımız tarafından karşılandı. 27 Mayıs 2013 günü operasyonu yapılan ve 2 ay sonra kontrole gelecek olan Çağan şimdi 16 aylık.

Bu arada Sn. Doç. Dr. Şükrü Bayraktar muayene ücretini almayarak Çağan’a başarılı bir operasyon yaptı. Kendilerine emek ve destekleri için sonsuz teşekkür ederiz. Bu arada Çağan’a destek veren bağışçımız ihtiyaç sahiplerine yardım etme fırsatını kendilerine verdiğimiz için bize minnet duygularını ilettiler. “Operasyonun yapıldığı tarihlerde bağışçımızın kardeşi 30 metrelik bir uçurumdan arabası ile uçmuş ve burnu bile kanamamış”. Bu tabii ki bizim için de sözün bittiği yer oldu. 
Sevgi Mağazası olarak değerli bağışçımız ile birlikte bir çocuğumuzun daha hayatına dokunmamızın tarifsiz mutluluğunu yaşadık. Bize güven ile destek veren değerli bağışçımıza ve siz Değerli Sevgi Mağazası dostlarımıza sonsuz şükran ve saygılarımızı iletmekten onur duyarız. 

Sevgi ve saygılarımızla…

Fazilet ŞAHİN

Yönetim Kurulu Başkanı

E-Bülten üyeliği için