• info@sevgimagazasi.org
  • 0 216 545 84 59
  • 0530 330 8887

SEVGİ MAĞAZASI ÇOCUKLARIMIZA ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM

SEVGİ MAĞAZASI ÇOCUKLARIMIZA ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM

SEVGİ MAĞAZASI ÇOCUKLARIMIZA ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM

Derneğimizde bu günlerde özel olarak çocuk giydirmek isteyen gönüllü dostlarımızın çabaları anlatılır gibi değil... Bize güven ile destek veren bağışçılarımız kendi elleri ile yaptıkları alışverişlerle derneğimize gelerek çocuklara yeni kıyafetleri, ayakkabıları, tokaları vb. malzemeleri kendileri teslim etmek için yarıştılar.

Dünyadaki en çok mutluluk veren duygu çocukların gülümsemesi ve sevinçleri... Bizler ihtiyaç sahipleri olan tüm insanlarda aynı ifadeyi görmek, onların hayatlarını kolaylaştıracak çareler bulmak için çabalıyoruz şüphesiz ki. Ancak, çocuklar denilince her birimiz daha da duygusallaşıyoruz bir anda.

Gönlümüz isterdi ki Sevgi Mağazası'nın 0-15 yaş aralığındaki tüm çocuklarını yepyeni kıyafetler, ayakkabılarla mutlu edelim. Bu bayram ancak 65 çocuğumuza bu sevinci yaşatabildik. Hedefimiz daha çok çocuk tabi ki.

Takdir edersiniz ki bayramlar bitmeyecek, okullar açılacak ve 23 Nisan'lar var, bizler siz değerli dostlarımız ile ellerimizi birleştirmeye devam edeceğiz. Daha çok çocuğun yüzünü güldürmek, onların gözlerindeki sevinç ışığını görebilmek için...

Destek veren tüm bağışçılarımıza teşekkür ederim. İyi ki varsınız Meltem, Pelin, Serap, Nuray, Arzu, Ayşe Dilek... ve tüm dostlar.

Şeker tadında SEVGİlerin, paylaşımların yaşanacağı nice bayramlarda buluşmak dileğimle.

Sevgi ve saygılarımla...

Fazilet Şahin
Yönetim Kurulu Başkanı

Fotoğrafları görmek için tıklayınız.

E-Bülten üyeliği için