• info@sevgimagazasi.org
  • 0 216 545 84 59
  • 0530 330 8887

Sevginin gücü ile koşuyoruz

Sevginin gücü ile koşuyoruz

Sevginin gücü ile koşuyoruz

“Haydi, sen de birinin hayatına dokun...”

Merhaba Sevgili Arkadaşım,

İhtiyaç sahibi bir ailenin, bir gencin, sokakta yaşayan bir kişinin, belki bir çocuğun yaşamına dokunmak için destek vermek isteyen herkese sesleniyorum. 15 Kasım’da Avrasya Maratonu’nda Sevgi Mağazası Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği için, sevginin gücü ile koşuyorum!

SEVGİ MAĞAZASI; toplumun farklı kesimleri arasında paylaşımı ve bütünleşmeyi sağlayan, engelleri ortadan kaldırarak, tüm bireyleri toplum ile birleştirebilmek umuduyla güçlenen bir köprüdür. Din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın, tüm bireyleri, sevgi ile yaşama bağlamayı hedefler.

Paylaşmanın yüceliğini, bir hayata dokunmanın değerini bilen, hayırseverlerin desteği ile varlığını sürdüren Sevgi Mağazası toplumsal dayanışma ve paylaşmaya herkesi davet etmektedir.

Eğer sen de bizimle birlikte birinin hayatına dokunmak istersen bağış yapabilirsin. Sevgi Mağazası Yard. ve Day. Derneği'ni desteklemek demek, toplumsal kaynaşmaya ışık tutmak demektir.

Desteğin bize güç verecek,

şimdiden teşekkürler.

Sevgilerimle.

EFT veya havaleni yaparken “açıklama” satırına ” kendi “Adı Soyadı ” nı ve Sevi Mağazası adına koşan kişinin ad ve soyadımın baş harflerini yazmayı unutma. Bu sayede bağışının takipçisi olabilir, sana sertifikanı ulaştırabilirim.

Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Email: info@sevgimagazasi.org

Web: http://www.sevgimagazasi.org

http://www.sevgimagazasi.org/maraton2015

#sevginingucuilekosuyoruz

Facebook: https://www.facebook.com/sevgi.magazasi

Twitter: @sevgimagazasi

Instagram: sevgimagazasiyardimlasma

E-Bülten üyeliği için