Teşekkürler Sevgili Semra Apak Attığınız Her Kulaç İçin

20 Temmuz 2014 Saat 09.00 da Kıtalar, Kulaçlar ve Eller Kas Hastası Can ve Cam Kemik Hastası Burcu için birleşti.

Boğaziçi Kıtalararası Yarışlarının 26. sı Kanlıca’dan başlayıp Kuruçeşme’ye kadar 6,5 km lik parkuru içeren bu spor etkinliğini ve İstanbul Boğazı’nın güzelliklerini heyecanla izledik. Kalplerimiz 1680 yüzücünün her kulacı ile birlikte attı…

Derneğimizin gönüllülerinden Semra APAK’ın gücünü ve motivasyonunu birleştirerek attığı her kulaç; Ülkemizin uzak noktalarından birinde yaşayan 10 yaşındaki KAS hastası Can için özellikli tekerlekli sandalyeye, CAM KEMİK hastası olan Burcu için akülü tekerlekli sandalyeye dönüştü. 

Semra APAK fiziksel gücü ile bu yarışta yer alırken, Derneğimize bugüne kadar güven ile destek veren siz değerli bağışçılarımızın katkıları yerine ulaştı. Sandalyelerin siparişleri hemen verildi ve kendilerine teslim edildi.

Sevgili oğlumuz Can artık okuluna rahatlıkla gidebilecek ve Burcu ise akülü sandalyesi ile hayata daha geniş pencereden bakabilecek ve özgürce kimseye bağımlı olmadan yaşamını sürdürecek.

Bize bu projemizde güven ile destek veren tüm bağışçılarımıza, Sevgi Mağazası’nın sesini dünyaya duyuran ve bizi temsil eden gururumuz Sevgili Semra APAK’a teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Sevgi ve saygılarımla…

Fazilet ŞAHİN
Yönetim Kurulu Başkanı

 HEMEN ARAYIN!
 WHATSAPP
instagram
Banka
Hesap Bilgileri
TIKLA!