Yönetim Kurulu Üyeleri

Mesut GÜLCAN Mesut GÜLCAN Yönetim Kurulu Başkanı
Mesut GÜLCAN

Mesut GÜLCAN

Yönetim Kurulu Başkanı

1972 Karaman doğumlu. 1994 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliği’nden mezun oldu. 2003 yılında Marmara Üniversitesi Uluslararası Kalite Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.

Profesyonel çalışma hayatına 1995 yılında İhlas Holding’te gelen yatırım projelerini değerlendiren APK Araştırma Planlama Koordinatörlüğü’nde Yatırım Uzmanı olarak çalışmaya başladı. 1996-2000 yılları arasında denetim ve belgelendirme sektörünün öncü şirketlerinden KIWA-MEYER Yönetim ve Sertifikasyon Hizmetleri’nde sırasıyla Kalite Yönetim Uzmanı, Sertifikayon Koordinatörü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini sürdürdü.

2000 yılında kalite yönetim sistemleri kurulumu, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren AHİ Yönetim Danışmanlığı şirketini, 2005 yılında Denetim ve Belgelendirme faaliyetlerinin öne çıktığı yıllarda PROSİS Denetim ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti.’ni kurdu. Kuruluşundan bu yana Türkiye’nin öncü firmalarında Proje Yönetimi, Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Enerji Yönetim Sistemi, aile şirketlerinde kurumsallaşma ve liderlik alanlarından danışmanlık yaptı.

Entegre Yönetim Sistemlerinde 5 bin üzerinde denetim ve danışmanlık, eğitim hizmeti veren şirketin yöneticisidir.

Bir çok Sivil Toplum Kuruluşunun yönetim kurulunda görev alan Mesut Gülcan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Özlem ÖZGÜR Özlem ÖZGÜR Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.
Özlem ÖZGÜR

Özlem ÖZGÜR

Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.

İçerik güncelleniyor...

Nazan ÇOBAN Nazan ÇOBAN Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
Nazan ÇOBAN

Nazan ÇOBAN

Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

İçerik güncelleniyor...

M. Aydan FIRAT M. Aydan FIRAT Sayman
M. Aydan FIRAT

M. Aydan FIRAT

Sayman

İçerik güncelleniyor...

Nuray ÖZEV Nuray ÖZEV Genel Sekreter
Nuray ÖZEV

Nuray ÖZEV

Genel Sekreter

İçerik güncelleniyor...

Sibel KELEŞ Sibel KELEŞ Yönetim Kurulu Üyesi
Sibel KELEŞ

Sibel KELEŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

Sibel Keleş, 1980 yılında doğmuştur.

İstanbul Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği lisansının ardından, Kimyasal Teknolojiler Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisansını 2004 yılında tamamlamıştır.

15 yılı aşkın süredir farklı şirketlerde Enerji sektöründe çalışmakta olup, çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır.

Farklı kültürleri araştırmayı ve gezmeyi seven tutkulu bir gezgindir, amatör olarak fotoğraf çeker, bolca okur, biraz yazar.

Bilginin ve sevginin paylaştıkça çoğaldığına inanır.

Sevgi TURUNÇ Sevgi TURUNÇ Yönetim Kurulu Üyesi
Fazilet ŞAHİN Fazilet ŞAHİN Yönetim Kurulu Başkanı
Fazilet ŞAHİN

Fazilet ŞAHİN

Yönetim Kurulu Başkanı

Fazilet Şahin 1959 yılında Elazığ’da doğmuş olup, Çapa İlkokulu, Çapa Ortaokulu ve Çapa Öğretmen Lisesi, A. Ü. İşletme Fakültesi mezunudur. Evli ve iki çocuk sahibidir.

22 yıl İstanbul Üniversitesi Bütçe Dairesi Başkanlığında Maliye Bakanlığı BÜMKO Genel Müdürlüğü elemanı olarak görev yaptı.

Profesyonel iş yaşamı MALTEPE ÜNİVERSİTESİ’nde Personel Daire Başkanı olarak devam ederken, TEMAR VAKFI ve AVRUPA BİRLİĞİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİNDE 1,5 yıl yöneticilik yaptıktan sonra GK Holdingde İK Müdürlüğü görevinde 5 yıl süre ile devam etti.

Eş zamanlı olarak MAVİ MEDYA’DA Çanakkale Zaferinin 90. Yıl kutlama organizasyonunda görev aldı. 2002 yılında SEVGİ MAĞAZASI’nın Bulvar Çarşısındaki ilk açılış organizasyonunda çalıştı. 2005 yılında Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kuruluş çalışmalarına katıldı. 2007 yılına kadar 2. Başkan olarak görev yapan Şahin Kurucu Başkan Sinan Gülerci’nin vefatı nedeni ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiş ve halen bu göreve devam etmektedir.

2009 yılı ortalarına kadar İZNİK ÇİNİ VAKFI’nda 2,5 yıl Genel Koordinatörlük yapan Şahin TUBİTAK (MAM) HAYEK Etik Kurulu üyeliğinin yanısıra CKD, TEMA ve İOOMD (İstanbul Öğretmen Okulu Mezunları Derneği) kurucu ve yönetim kurulu üyesidir.

Denetim Kurulu Üyeleri

Ayşe Dilek ERGÜLER Ayşe Dilek ERGÜLER Denetim Kurulu Başkanı
Ayşe Dilek ERGÜLER

Ayşe Dilek ERGÜLER

Denetim Kurulu Başkanı

Av. Arb. Ayşe Dilek ERGÜLER

Ayşe Dilek Ergüler, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Serbest meslek çalışanı olarak aktif şekilde avukatlık ve arabuluculuk yapmakta olan A. D. Ergüler, Adalet Bakanlığı, Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın arabuluculuğun gelişmesine yönelik pek çok projesinde görev almış olup, halen çeşitli üniversitelerde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak gerek lisans gerek yüksek lisans gerekse arabuluculuk eğitimlerinde hizmet vermektedir. Sosyal sorumluluk kapsamında çok sayıda dernekte yönetim, denetim, disiplin kurulu üyesi olarak görev üstlenen A. D. Ergüler Aile Arabuluculuğu Derneği’nin kurucu başkanıdır.

Üyesi olduğu dernekler:

  • Aile Arabuluculuğu Derneği (Kurucu Başkan)
  • Alternatif Uyuşmazlık Çözümleri Derneği (Yönetim Kururlu Üyesi)
  • Arabuluculuk Gönüllüleri Derneği (Üye)
  • İzmir Arabulucular Derneği (Üye)
  • Aile Hukuku Derneği (Yedek Yönetim Kurulu Üyesi)
  • Patent ve Marka Vekilleri Derneği (Üye)
  • Türkiye Bilişim Derneği (Üye)
  • Sevgi Mağazası Derneği (Denetim Kurulu Başkanı)
  • Anne Meclisi Derneği (Başkan Yardımcısı)

Behiyye Şehnaz ÖGE Behiyye Şehnaz ÖGE Denetim Kurulu Üyesi
Bilgi ERDOĞAN Bilgi ERDOĞAN Denetim Kurulu Üyesi
 HEMEN ARAYIN!
 WHATSAPP
instagram
Banka
Hesap Bilgileri
TIKLA!