www.armaganportakal.com 11.11.2014 Tarihli Armağan Portakal Sevgi Mağazası için Koşuyoruz “ Web Blog Haberi

Bizim için küçük, insanlık için büyük bir adım!

16 Kasım 2014 Avrasya maratonunda Fatih ve ben de varız. Hem de hayırlı bir iş için.

Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği için koşar adım atacağız. 02.02.2002 tarihinden bugüne din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmadan on binlerce ihtiyaç sahibi aileye, öğrenciye, sokakta kalanlara kıyafet, eğitim malzemesi, kitap ve oyuncak dağıtan Sevgi Mağazası bir yer satın alabilsin diye bağış toplamak amacıyla var gücümüzle koşacağız. Kiradan kurtularak derneğe ait bir mekana sahip olmalarını sağlamak için.

Gönüllü desteklerle ayakta duran, kendi ifadeleriyle “Ekonomik durumu iyi olanlarla, yoksulluğa düşmüş insanları buluşturan duygu mekanı ”. Acıbadem (İstanbul) semtinde faaliyetini yürüten Türkiye’de hiçbir şubesi olmayan bir dernek. 

Kullanmadığımız eşyaların, başka bir çatı altında ne büyük bir ihtiyaç olduğunu tahmin edemeyiz. Sevgi Mağazası aracılığıyla geleneğimizde olduğu gibi bir elin verdiğini, diğer el görmeden, yani alan kişiyi duygusal olarak ezmeden yardımı rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

Sizden ricam, gönlünüzden kopan bağışlarla Sevgi Mağazasına güç katmanız. Biliyoruz ki yoksulluğa düşen insanlar bu hayatı kendileri seçmedi. Dernek, sizin için ufak ama onlar için büyük bağışlarınızla ayakta kalıyor.

Sevgiyle kalın...

Armağan Portakal
www.armaganportakal.com

 HEMEN ARAYIN!
 WHATSAPP
instagram
Banka
Hesap Bilgileri
TIKLA!